Facebooku anulon ngjarjen më të madhe të vitit për shkak të koronavirusit

Rrjeti më i madh social, Facebook, ka njoftuar se do të anulojë konferencën vjetore F8 të…

El Clasico i 180-të: Real Madridi dhe Barcelona me disa mungesa në formacionet zyrtare

Los Blancos dhe Blaugranasit kanë publikuar formacionet zyrtare për El Clasicon e 180-të që fillon në…

iPhone XR ishte telefoni më i shitur në tregun global për 2019

Apple dhe Samsung kanë dominuar edhe një herë shitjet globale të telefonave të mençur. Këtë herë,…