Diona Fona po “gatuan” një projekt të madh?

Në 2019 solli duetin e saj të parë me titull ‘Ti je’ bashkë me EAZ që…

Koronavirus, Dua Lipa tregon si po e kalon kohën me të dashurin, Anwar Hadid

Tashmë në mbarë botën qytetarët këshillohen të qëndrojnë në shtëpi dhe mos të bejnë lëvizje të…

Personazhi i Game of Thrones tregon se ka koronavirus

Aktori i Game of Thrones është i famshmi më i fundit që ka zbuluar se është…

Disenjatori i parë shqiptarë që prezantoi koleksionin e tij në “Paris Fashion Week”

Festim Isufi është disenjatori i parë shqiptarë që prezantoi koleksionin e tij në Javën e Modës…

I dërgoi foto intime, ajo e shantazhoj duke i kërkuar 5500 euro

Në Mitrovicë një burrë i ka dërguar foto intime një të panjohurës përmes rrjeteve sociale, e…

Remzie Osmani bëhet gjyshe – në kohë koronavirusi vjen në jetë Emma

Pas nëntë muajsh pritje të ëmbël, Gëzime Krasniqi, është bërë nënë për herë të parë, duke…

Dafina Zeqiri premton këngë të re këtë muaj

Këngëtarja Dafina Zeqiri nuk dëshiron të pauzoj. Pasi që realizoi një këngë në muajin shkurt ajo…

Morena del në shëtitje me qenin

Morena Taraku është parë sot përsëri në rrugët e Stambollit Kësaj radhe ajo ishte në shëtitje…