{VIDEO} Kush ështe Linda, policja e Kosovës që po çmend me poza seksi!?

Policja e Kosovës, Linda Aliu, ka zgjuar kureshtjen e mediave të huaja me fotot e saja…

‘Çmendet’ e reja, heq pantallonat në mes të Tiranës dhe fton kalimtarët t’i shohin…

Një vajzë e re, ka vendosur të provokojë më shumë se kurrë duke hequr pantallonat dhe…

Rita Orës i publikohen fotot nga pushimet me një mashkulli misterioz

Rita Ora ka qenë duke e shfrytëzuar më së shumti kohën e saj në Sydney pasi…

Video e rrallë e Hamëz Jasharit duke kënduar me Ilir Shaqirin

Në familjën e Jasharajve që ranë heroikisht në luftë, përveç si luftëtarë janë njohur edhe për…

Martohet Fero! Publikon foto me Arbenitën

Reperi kosovar, Fero, thotë se është martuar me të dashuren, Arbenita Ismajlin. Këtë e ka bërë…

Filmi “Zgjoi” vlerësohet me tre çmime në festivalin e madh amerikan

Filmi i Blerta Bashollit, “Hive” ka shënuar sukses të jashtëzakonshëm në festivalin më të madh të…

Pamje të rralla nga martesa e Vjosa Osmanit

Ushtruesja e detyrës së Presidentit, Vjosa Osmani këtë vit do të garojë për deputete në listën…

Ia publikoi foton private, Arbenita i reagon Feros

Fero dhe Arbenita janë një nga çiftet më të diskutuar në showbizin shqiptar dhe nuk ka pikë dyshimi se…

Faqja e madhe amerikane poston “Freestyle”-in viral të Don Xhonit

Don Xhoni mori shumë famë pas “freestyle” të tij të famshëm në emisionin e Meriton Mjekiqit,…

Greta Thunberg hakmerret ndaj Donald Trump

Suedezja Greta Thunberg ka përfituar nga inaugurimi i Joe Biden si President i SHBA-së për t’i…