Don Xhoni mesazh kryeministrit Kurti: Do të mundohem me sa kam fuqi që Rusia ta njoh pavarsinë e Kosovës

Don Xhoni me muzikën e tij është shndërruar në një senzacion përtej kufijve shqiptarë. Videot e…

Yjet që u shuan, pa shkëlqimin e të cilëve u varfërua arti kosovar

Rasim Thaçi-Cima është i fundit në mesin e artistëve që vdiqën viteve të fundit. Gjysmën e…

Në 5 datat më të rëndësishme të jetës së saj, këngëtarja kosovare cek 14 shkurtin kur fitoi Vetëvendosje

Këngëtarja e njohur shqiptare, Mimoza Mustafa, ka qenë e ftuar së fundmi në një nga kronikat…

Vajza e Lutfi Hazirit lutet në xhami

Ajo ka marrë shumë vëmendje falë linjave trupore të saj dhe fotove provokative që herë pas…

Enca fillon karrierë në pornografi, hap llogari në sajtin e njohur

Këngëtarja e famshme, Enca Haxhia ka gjetur një mënyrë të re për të fituar nga fotografitë…

“Vajzat shqiptare shesin trupin në rrugë me karrige”

Prostitucioni është një fenomen i cili çdo ditë e më shumë po bëhet i pranishëm, teksa…

Kosovari që përfaqëson Zvicrën favorit për ta fituar “Eurovisionin”

Festivali evropian i këngës “Eurovision” ketë vit mund të ketë një fitues kosovar, kështu sipas basteve…

Dy vëllezër binjakë martohen me dy motra binjake, por pa dashje i ngatërrojnë partneret

Dy binjakë identikë janë martuar së fundmi me dy motra identike në një qytezë të Indonezisë,…

Sara i jep gji vajzës në mes të Galerisë së Arteve

Sara Hoxha ka gati 4 muaj që është bërë nënë për herë të parë. Ajo dhe…

Shqiptari nga Maqedonia fejohet me një kardiolog britanik

Tony Selimi është një shqiptar nga Gostivari i Maqedonisë së Veriut, ekspert i sjelljes, inteligjencës emocionale…